מדידת הכללה דיגיטלית בעירכם

"ערים חכמות לכולם" פיתחה Maturity Model חדש של הכללה דיגיטלית בעיר חכמה בתמיכתה ושותפותה האסטרטגית של מייקרוסופט ובעזרת עצתם של מומחים בינלאומיים. כעת אנו נמצאים בתהליך הרצה עם הכלי בערים ברחבי העולם, בראש ובראשונה עם שיקגו ברבעון השני של 2018 – הרבעון הראשון של 2019. אם עירכם מעוניינת להיכלל כעיר הרצה, אנא צרו עימנו קשר באימייל - info@smartcities4all.org.

ה- Maturity Model הכללה דגיטלית בעיר חכמה הוא כלי שעוזר לערים ברחבי העולם להעריך ולתת אמת מידה לרמת ההכללה הדיגיטלית ונגישות טכנולוגיות המידע ותקשורת שלהן. ה- Maturity Model עוזר להעריך באופן ברור את ההתקדמות להשגת יעד של נגישות טכנולוגיות מידע ותקשורת והכללה דיגיטלית במגוון רחב של תפקודים שחשובים בכל עיר, כגון תקשורת, רכש, הכשרה, סטנדרטים ועוד. הוא עוזר להגדיר נקודות ציון אינדיקטיביות בביצוע וקביעת מדדים שיתמכו בקידום הנגישות וההכללה הדיגיטלית. הכלי מספק 5 רמות ברורות של בשלות להכללה דיגיטלית והתקדמות הנגישות במגוון רחב של חזיתות החשובות לכל ה"ערים החכמות", כגון טכנולוגיה, data, תרבות, אסטרטגיה וממשל. ה- Maturity Model הכללה דיגיטלית בעיר חכמה תומך בפיתוח של מפת דרכים ואסטרטגיות לצמיחה ובשלות של מחוייבותה של עיר להכללה דיגיטלית.

"ערים חכמות לכולם" החלה בהרצה של ה-Maturity Model שלנו הכללה דיגיטלית בעיר חכמה עם ערים שותפות ברחבי העולם. ההרצות:

  • מותאמות לערים השותפות ומטרותיהן
  • גמישות ומאפשרות הערכה ברחבי העיר כולה, במחלקה, או במספר מחלקות
  • בנויות מארבעה שלבים
  1. הכנה – התחייבות בשלט רחוק בין "ערים חכמות לכולם" ועיר מסויימת. חלוקת מידע, מסמכים, הכנת מומחים לביקור בשטח
  2. ביקור מומחים בשטח – צוות של 3-5 מומחים מבקרים את העיר לסדרה של פגישות ואירועים בפרק זמן של יומיים-שלושה, כדי לבחון וללטש לעומק את ההבנה ההדית של איך המודל יישר קו עם המאמצים של העיר
  3. ניתוח – "ערים חכמות לכולם" וצוות המומחים עוברים על כל המידע ואוספים מידע נוסף כדי להכריע לגבי רמת הבשלות של העיר מבחינת 5 החזיתות
  4. דיווח – "ערים חכמות לכולם" מציגה הערכה חסויה לעיר והצעות לשלב הבא

 

הצטרפו אלינו!

אנחנו מזמינים אתכם להישאר בתמונה ולקבל מידע על ה Maturity Model הכללה דיגיטלית בעיר חכמה, בעזרת מעקב אחרי העמוד הזה ו/או יצירת קשר עימנו ב- info@smartcities4all.org.

אינפורמציה נוספת: